Imieniny Aldona

Do najbliższych imienin Aldony ♀ zostało 129 dni co stanowi 4 miesiące i 6 dni.

Jest to imię litewskie. Nosiło je wiele księżniczek litewskich. Pewna siebie, energiczna, władcza. Bardzo uparta, nieustępliwa. Gdy się zakocha, łagodnieje i staje się bardziej kobieca. Jest wspaniałą żoną i matką. Nie znosi kłamstwa i obłudy. Jest duszą towarzystwa , nikt nie przejdzie koło niej obojętnie. Ma sztywne zasady wg których stara się postępować.

Imieniny Aldony najczęściej obchodzone są 11 października ale Aldona może obchodzić imieniny również: 1 marca, 10 września.

Wyszukiwarka imion i imienin

Nasza baza zawiera daty imienin dla blisko 2700 imion. Wpisz imię i kliknij przycisk Szukaj

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzadziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.
Umieść odnośnik do tego kalendarza na swojej stronie, blogu lub na forum
© Copyright 2011-2016 by Kalbi.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności witryny. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.