Imieniny Aleksy

Do najbliższych imienin Aleksego ♂ zostało 107 dni co stanowi 3 miesiące i 15 dni.

Imię męskie, pochodzenia greckiego, oznacza obrońcę. Inteligentny, zrównoważony samotnik. Jest typem myśliciela, który dokładnie analizuje każdą sytuację. Godny zaufania, szczery. Bardzo ciekawy otaczającego go świata. Nie lubi okazywać uczuć, co wiąże się z niechętnym wstępowaniem w związki z kobietami. Posiada skłonność do nałogów i bardzo wybuchowy charakter. Trudno do niego dotrzeć i nad nim zapanować. Jednak gdy odnajdzie godny naśladowania autorytet, jest w stanie zmienić się diametralnie.

Imieniny Aleksego najczęściej obchodzone są 17 lutego oraz 28 sierpnia. Aleksy może również obchodzić imieniny: 12 lutego, 24 kwietnia, 17 lipca.

Wyszukiwarka imion i imienin

Nasza baza zawiera daty imienin dla blisko 2700 imion. Wpisz imię i kliknij przycisk Szukaj

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzadziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.
Umieść odnośnik do tego kalendarza na swojej stronie, blogu lub na forum
© Copyright 2011-2016 by Kalbi.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności witryny. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.