Imieniny Amelia

Do najbliższych imienin Amelii ♀ zostało 35 dni co stanowi 1 miesiąc i 5 dni.

Imię wywodzące się z języka staroniemieckiego, oznaczało kobietę broniącą domowego ogniska. Wielka marzycielka. Buja w obłokach i bywa lekkoduszna. Pracowita, ambitna i pełna temperamentu. Lubi podróże i zmiany. Lubi pisać, malować i śpiewać, ma artystyczną duszę. W miłości jest namiętna, romantyczna, wierna i oddana. Dla swojej rodziny jest w stanie poświęcić wszystko .

W ciągu najbliższego roku Amelia może obchodzić swoje imieniny w następujące dni: 5 stycznia, 30 marca, 10 lipca, 7 października.

Wyszukiwarka imion i imienin

Nasza baza zawiera daty imienin dla blisko 2700 imion. Wpisz imię i kliknij przycisk Szukaj

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzedziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.
Umieść odnośnik do tego kalendarza na swojej stronie, blogu lub na forum
© Copyright 2011-2015 by Kalbi.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności witryny. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.