Imieniny Angelika

Do najbliższych imienin Angeliki ♀ zostało 10 dni.

Imię pochodzenia łacińskiego, w tłumaczeniu oznacza anioła, posłańca. Wrażliwa, uczuciowa i czuła. Posiada duszę artystki. Celem życiowym jest dla niej znalezienie wielkiej miłości i jej potrafi się oddać w całości. Posiada wiele subtelności i wdzięku. Częściej kieruje się sercem niż rozumem. Z natury jest altruistką, lubi pomagać innym. Brak jej pewności siebie. Łatwo ją zranić. Sprawdzi się w zawodzie pedagoga, psychologa oraz jako artystka.

W ciągu najbliższego roku Angelika może obchodzić swoje imieniny w następujące dni: 6 grudnia, 26 maja, 14 lipca, 17 sierpnia.

Wyszukiwarka imion i imienin

Nasza baza zawiera daty imienin dla blisko 2700 imion. Wpisz imię i kliknij przycisk Szukaj

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzedziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.
Umieść odnośnik do tego kalendarza na swojej stronie, blogu lub na forum
© Copyright 2011-2015 by Kalbi.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności witryny. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.