Imieniny Arkadiusz

Do najbliższych imienin Arkadiusza ♂ zostały 43 dni co stanowi 1 miesiąc i 13 dni.

Imię męskie, wywodzące się z języka greckiego. Pełen uroku osobistego, otoczony mnóstwem kobiet. Wielki optymista i dusza towarzystwa. Lubi pomagać innym, altruista. Kieruje się w życiu sprawiedliwością. Nie godzi się na cierpienie innych. Pragnie być kochany i podziwiany. Czuły, wrażliwy romantyk. Idealny materiał na męża i ojca. Dobrze sprawdzi się jako prawnik lub publicysta.

W ciągu najbliższego roku Arkadiusz może obchodzić swoje imieniny w następujące dni: 12 stycznia, 4 marca, 13 listopada.

Wyszukiwarka imion i imienin

Nasza baza zawiera daty imienin dla blisko 2700 imion. Wpisz imię i kliknij przycisk Szukaj

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzedziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.
Umieść odnośnik do tego kalendarza na swojej stronie, blogu lub na forum
© Copyright 2011-2015 by Kalbi.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności witryny. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.