Imieniny Bernadeta

Do najbliższych imienin Bernadety ♀ zostało 108 dni co stanowi 3 miesiące i 16 dni.

Jest żeńskim odpowiednikiem imienia Bernard, które oznacza człowieka silnego jak niedźwiedź. Niezwykle urocza i kobieca osoba. Silna i odważna. Potrafi walczyć o swoje marzenia. Pewna siebie, patrzy na świat subiektywnie. Miewa wahania nastoju, co bywa uporczywe dla jej otoczenia. Uwielbia obdarowywać innych prezentami. Jest bardzo kreatywna . Zawsze potrafi rozbawić towarzystwo w którym przebywa. Niezwykle lubiana osoba.

Imieniny Bernadety najczęściej obchodzone są 11 lutego oraz 16 kwietnia. Bernadeta może również obchodzić imieniny: 18 lutego.

Wyszukiwarka imion i imienin

Nasza baza zawiera daty imienin dla blisko 2700 imion. Wpisz imię i kliknij przycisk Szukaj

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzadziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.
Umieść odnośnik do tego kalendarza na swojej stronie, blogu lub na forum
© Copyright 2011-2016 by Kalbi.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności witryny. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.