Imieniny Bernard

Do najbliższych imienin Bernarda ♂ zostały 3 dni.

Imię pochodzenia germańskiego, oznaczające człowieka silnego jak niedźwiedź. Z natury samotnik, trzyma się na uboczu. Potrafi być niemiły i szorstki dla otoczenia. Ma mało przyjaciół. Jest jednak osobą szczerą i dobroduszną. Uwielbia mieć kontrolę nad wszystkim, dominator. Wytrwale dąży do obranego przez siebie celu. Ambitny i pracowity. W związku często egoistyczny, nie potrafi w pełni odwzajemnić uczucia jakim darzy go partnerka.

Imieniny Bernarda najczęściej obchodzone są 12 stycznia, 12 marca, 20 sierpnia, 14 września. Bernard może również obchodzić imieniny: 26 października, 4 grudnia, 19 stycznia, 23 stycznia, 9 lutego, 16 lutego, 1 czerwca, 12 czerwca, 15 czerwca, 10 sierpnia, 21 sierpnia, 22 sierpnia, 10 września, 14 października, 21 października.

Wyszukiwarka imion i imienin

Nasza baza zawiera daty imienin dla blisko 2700 imion. Wpisz imię i kliknij przycisk Szukaj

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzadziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.
Umieść odnośnik do tego kalendarza na swojej stronie, blogu lub na forum
© Copyright 2011-2016 by Kalbi.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności witryny. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.