Imieniny Bogdan

Do najbliższych imienin Bogdana ♂ zostało 11 dni.

Imię pochodzenia słowiańskiego, oznaczające człowieka danego przez Boga. Bezinteresowny, pomocny i uczciwy. Odznacza się niezwykłą przedsiębiorczością . Ma smykałkę do interesów. Energiczny i pogodny przyjaciel wszystkich. Nie da się go nie lubić. W związku uczuciowy, oddany, wierny. Idealnie sprawdza się roli ojca.

W ciągu najbliższego roku Bogdan może obchodzić swoje imieniny w następujące dni: 10 grudnia, 6 lutego, 19 marca, 17 lipca, 10 sierpnia, 8 listopada, 9 listopada.

Wyszukiwarka imion i imienin

Nasza baza zawiera daty imienin dla blisko 2700 imion. Wpisz imię i kliknij przycisk Szukaj

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzedziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.
Umieść odnośnik do tego kalendarza na swojej stronie, blogu lub na forum
© Copyright 2011-2015 by Kalbi.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności witryny. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.