Imieniny Dawid

Do najbliższych imienin Dawida ♂ zostały 34 dni co stanowi 1 miesiąc i 4 dni.

Imię męskie pochodzenia hebrajskiego, oznaczające dowódcę .Dla niego nie ma rzeczy niemożliwych. Jest bystry, oryginalny i twórczy. Wierzy, że można zaradzić każdemu problemowi, trzeba tylko bardzo mocno chcieć. Jest wielkim optymistą. Optymizm sprawia że jest szczęśliwy. Potrafi zarażać szczęściem innych w swoim otoczeniu. Uzdolniony plastycznie i muzykalnie. Pragnie zostać niezależnym artystą.

W ciągu najbliższego roku Dawid może obchodzić swoje imieniny w następujące dni: 29 grudnia, 1 marca, 20 maja, 24 maja, 26 czerwca, 14 lipca, 15 lipca.

Wyszukiwarka imion i imienin

Nasza baza zawiera daty imienin dla blisko 2700 imion. Wpisz imię i kliknij przycisk Szukaj

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzedziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.
Umieść odnośnik do tego kalendarza na swojej stronie, blogu lub na forum
© Copyright 2011-2015 by Kalbi.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności witryny. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.