Imieniny Dominika

Do najbliższych imienin Dominiki ♀ zostało 187 dni co stanowi 6 miesięcy i 4 dni.

Imię żeńskie pochodzenia łacińskiego, oznacza osobę zależącą do Boga. Jest wyrafinowana, skromna, uczuciowa oraz skryta. Posiada dużo uroku osobistego, co czyni z niej bardzo atrakcyjną kobietę. Nigdy się nie wywyższa, chociaż odznacza się niezwykłą inteligencją i odnosi sukcesy w zasadzie w każdej dziedzinie . Urodzona optymistka. Zachwyca ludzi swoją kreatywnością i oryginalnością. Zawsze ma swój styl, którym nadaje nowe trendy w modzie.

W ciągu najbliższego roku Dominika może obchodzić swoje imieniny w nastepujące dni: 9 kwietnia, 14 maja, 6 czerwca, 6 lipca.

Wyszukiwarka imion i imienin

Nasza baza zawiera daty imienin dla blisko 2700 imion. Wpisz imię i kliknij przycisk Szukaj

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzedziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.
Umieść odnośnik do tego kalendarza na swojej stronie, blogu lub na forum
© Copyright 2011-2015 by Kalbi.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności witryny. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.