Imieniny Ernest

Do najbliższych imienin Ernesta ♂ zostało 77 dni co stanowi 2 miesiące i 16 dni.

Imię męskie pochodzące od germańskiego eornost ("poważny"). Umiarkowaną popularność w Europie zdobyło dopiero w XIX wieku. Jednym z najsłynniejszych Ernestów był wybitny amerykański pisarz Hemingway (1899-1961). Osobom o tym imieniu zdarza się bujać w obłokach. Ernest na ponadto tendencje do podejmowania niepotrzebnego ryzyka, tylko po to, by zaspokoić głód wrażeń. Choć żyje w dużej mierze we własnym świecie, znajduje czas dla rodziny i znajomych. Chce być najlepszy - wyjątkowo nie lubi porażek i z trudem przyznaje się do błędów.

Imieniny Ernesta najczęściej obchodzone są 27 marca ale Ernest może obchodzić imieniny również: 12 stycznia, 13 marca, 13 lipca.

Wyszukiwarka imion i imienin

Nasza baza zawiera daty imienin dla blisko 2700 imion. Wpisz imię i kliknij przycisk Szukaj

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzadziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.
Umieść odnośnik do tego kalendarza na swojej stronie, blogu lub na forum
© Copyright 2011-2016 by Kalbi.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności witryny. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.