Imieniny Gracjan

Do najbliższych imienin Gracjana ♂ zostało 51 dni co stanowi 1 miesiąc i 20 dni.

Imię męskie pochodzenia łacińskiego (gratus – „wdzięk”, „gracja”). Nosił je nawet jeden z rzymskich cesarzy. Obecnie imię to jest mało popularne. Z punktu widzenia astrologii Gracjan to osoba ekscentryczna, żyjąca we własnym świecie – przez otoczenie może być uznawany za dziwaka. Nie przejmuje się jednak tym, co myślą inni. Zawsze stara się być życzliwy dla innych. Można na nim zawsze polegać. Wrodzony wdzięk Gracjana – w połączeniu z tajemniczością – przyciąga wiele kobiet. A Gracjan nie ma w zwyczaju odmawiać płci pięknej…

Imieniny Gracjana najczęściej obchodzone są 18 grudnia.

Wyszukiwarka imion i imienin

Nasza baza zawiera daty imienin dla blisko 2700 imion. Wpisz imię i kliknij przycisk Szukaj

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzadziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.
Umieść odnośnik do tego kalendarza na swojej stronie, blogu lub na forum
© Copyright 2011-2016 by Kalbi.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności witryny. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.