Imieniny Halina

Do najbliższych imienin Haliny ♀ zostały 214 dni co stanowi 7 miesięcy i 1 dzień.

Imię żeńskie pochodzące od greckiego imienia męskiego Galen, oznaczającego „spokój”. W Polsce zyskało duża popularność dzięki operze Stanisława Moniuszki „Halka”. Kobiety noszące to imię cechuje mądrość i życiowa zaradność. Unosi się nad nimi aura tajemniczości, która bardzo przyciąga mężczyzn. Halina nie podejmuje pochopnych decyzji, rozważa wszystkie „za” i „przeciw”. Dobrze czuje się, pełniąc funkcje przywódcze – zachowuje swój autorytet, oddając zarazem szacunek podwładnym. Kiedy Halina znajdzie właściwego partnera i stworzy z nim rodzinę, praca nigdy nie przesłoni jej tego, co najważniejsze.

W ciągu najbliższego roku Halina może obchodzić swoje imieniny w następujące dni: 1 lipca, 24 sierpnia.

Wyszukiwarka imion i imienin

Nasza baza zawiera daty imienin dla blisko 2700 imion. Wpisz imię i kliknij przycisk Szukaj

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzedziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.
Umieść odnośnik do tego kalendarza na swojej stronie, blogu lub na forum
© Copyright 2011-2015 by Kalbi.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności witryny. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.