Imieniny Honorata

Do najbliższych imienin Honoraty ♀ zostało 55 dni co stanowi 1 miesiąc i 24 dni.

Żeński odpowiednik łacińskiego imienia Honorat, które oznacza „poważany”, „szanowany”. Imię to nosiło aż 7 świętych chrześcijańskich. Honorata to kobieta spokojna i opanowana, z rezerwą podchodzi do innych ludzi. Jej nieufność może być dla niektórych odstraszająca, ale kiedy Honorata pozwoli się do siebie zbliżyć, okazuje się bardzo otwartą i towarzyską osobą. Jest pewna siebie, choć na co dzień stara się tego nie okazywać. W życiu rodzinnym bywa dość zasadnicza i mocno przywiązana do tradycji.

Imieniny Honoraty najczęściej obchodzone są 22 grudnia.

Wyszukiwarka imion i imienin

Nasza baza zawiera daty imienin dla blisko 2700 imion. Wpisz imię i kliknij przycisk Szukaj

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzadziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.
Umieść odnośnik do tego kalendarza na swojej stronie, blogu lub na forum
© Copyright 2011-2016 by Kalbi.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności witryny. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.