Imieniny Igor

Do najbliższych imienin Igora ♂ zostało 190 dni co stanowi 6 miesięcy i 8 dni.

Imię męskie pochodzące z języka germańskiego. Jego pierwowzór – Yngvarr – powstał z połączenia imienia jednego z bogów (Yngvi) z końcówką arr („wojownik”). Z czasem stało się dość popularne na Rusi, w Polsce jednak występuje rzadko. Igor to mężczyzna bardzo ambitny i zdeterminowany. Wymagający zarówno w stosunku do siebie, jak i innych ludzi. Jako ojciec i mąż bywa surowy, ale nie stroni od okazywania uczuć i potrafi być wyjątkowo czuły i delikatny. Ma specyficzne poczucie humoru. W pracy pragnie się wyróżniać i jest w stanie wiele poświęcić, by osiągnąć sukces zawodowy.

W ciągu najbliższego roku Igor może obchodzić swoje imieniny w następujące dni: 5 czerwca, 5 października.

Wyszukiwarka imion i imienin

Nasza baza zawiera daty imienin dla blisko 2700 imion. Wpisz imię i kliknij przycisk Szukaj

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzedziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.
Umieść odnośnik do tego kalendarza na swojej stronie, blogu lub na forum
© Copyright 2011-2015 by Kalbi.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności witryny. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.