Imieniny Iwona

Do najbliższych imienin Iwony ♀ zostało 28 dni.

Żeński odpowiednik imienia Iwo. Jest znacznie bardziej popularne niż wariant męski. Iwona to kobieta pełna życia, bardzo spontaniczna i żywiołowa. Bywa uparta, ma własne przekonania, których nie zamierza zmieniać. W kontaktach z innymi ludźmi cechuje ją wielka życzliwość i opiekuńczość. Kiedy jednak ktoś zajdzie jej za skórę, to prędzej czy później z pewnością tego pożałuje. Iwona ma wielkie marzenia, które nadają sens jej życiu. Nigdy nie traci optymizmu i wiary w to, ze cały wszechświat będzie jej sprzyjał w dążeniu do celu.

W ciągu najbliższego roku Iwona może obchodzić swoje imieniny w następujące dni: 23 grudnia, 19 maja, 23 maja, 4 września, 27 października.

Wyszukiwarka imion i imienin

Nasza baza zawiera daty imienin dla blisko 2700 imion. Wpisz imię i kliknij przycisk Szukaj

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzedziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.
Umieść odnośnik do tego kalendarza na swojej stronie, blogu lub na forum
© Copyright 2011-2015 by Kalbi.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności witryny. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.