Imieniny Jagoda

Do najbliższych imienin Jagody ♀ zostało 248 dni co stanowi 8 miesięcy i 5 dni.

Imię żeńskie – powstało jako zdrobnienie od Jagi (czyli Jadwigi). W ostatnich latach imię to staje się coraz bardziej popularne. Jagoda to kobieta bardzo wrażliwa, a zarazem uparta. Nie zwykła zmieniać swoich poglądów i trudno ją do czegokolwiek przekonać. W życiu kieruje się intuicją – i dzięki temu rzadko się myli. Ceni sobie niezależność, przez co często bywa singielką z wyboru. Marzy o wielkich podróżach. Miłość zwykle przychodzi do niej nieproszona i zostaje na zawsze.

Imieniny Jagody najczęściej obchodzone są 2 lipca.

Wyszukiwarka imion i imienin

Nasza baza zawiera daty imienin dla blisko 2700 imion. Wpisz imię i kliknij przycisk Szukaj

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzadziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.
Umieść odnośnik do tego kalendarza na swojej stronie, blogu lub na forum
© Copyright 2011-2016 by Kalbi.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności witryny. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.