Imieniny Janusz

Do najbliższych imienin Janusza ♂ zostało 207 dni co stanowi 6 miesięcy i 25 dni.

Imię męskie, pochodzi od węgierskiej formy imienia Jan, obecnie są to jednak dwa odrębne imiona. Janusz to mężczyzna odważny i pełen zapału. Cechuje go ciekawość świata i ludzi, podróżuje przy każdej nadarzającej się okazji. Posiada liczną grupę znajomych, którzy zawsze mogą na nim polegać. W miłości bywa playboyem, zwłaszcza jako młodzieniec. Kiedy jednak zostaje ojcem, zdaje sobie sprawę, że rodzina to największe szczęście i jednocześnie największa odpowiedzialność. Wróży mu się karierę w zawodzie audytora, lekarza lub psychologa.

W ciągu najbliższego roku Janusz może obchodzić swoje imieniny w następujące dni: 24 czerwca, 21 listopada.

Wyszukiwarka imion i imienin

Nasza baza zawiera daty imienin dla blisko 2700 imion. Wpisz imię i kliknij przycisk Szukaj

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzedziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.
Umieść odnośnik do tego kalendarza na swojej stronie, blogu lub na forum
© Copyright 2011-2015 by Kalbi.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności witryny. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.