Imieniny Julia

Do najbliższych imienin Julii ♂ zostało 15 dni.

Żeński odpowiednik imienia Juliusz. Pojawia się już w Nowym Testamencie, nosiło je również kilku świętych w początkach chrześcijaństwa. Ogromną popularność zyskało dzięki najsłynniejszemu dramatowi Williama Shakespeare’a „Romeo i Julia”. W latach 2001-2012 było najczęściej nadawanym imieniem żeńskim w Polsce. Julia to kobieta zmysłowa i czarująca. Roztacza wokół siebie aurę tajemniczości, przez co niezmiennie cieszy się zainteresowaniem płci przeciwnej. Jest bardzo lojalna, niekiedy przyjaźń ceni bardziej niż miłosne podboje. Świetnie sprawdza się w roli matki. W życiu zawodowym źle przyjmuje porażki i łatwo wdaje się w konflikty.

W ciągu najbliższego roku Julia może obchodzić swoje imieniny w następujące dni: 10 grudnia, 15 lutego, 20 lutego, 8 kwietnia, 16 kwietnia, 22 maja, 21 lipca, 27 lipca, 1 października.

Wyszukiwarka imion i imienin

Nasza baza zawiera daty imienin dla blisko 2700 imion. Wpisz imię i kliknij przycisk Szukaj

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzedziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.
Umieść odnośnik do tego kalendarza na swojej stronie, blogu lub na forum
© Copyright 2011-2015 by Kalbi.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności witryny. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.