Imieniny Justyna

Do najbliższych imienin Justyny ♀ zostało 5 dni.

Żeński odpowiednik imienia Justyn, pochodzi z języka łacińskiego i oznacza „sprawiedliwa”. W Polsce jest dość popularne. Kobiety o tym imieniu to wielkie indywidualistki. Mają swój własny świat, do którego zapraszają tylko wybrane jednostki. Przez otoczenie często postrzegane są jako dziwaczki. Justyna to osoba bardzo stała w uczuciach. Ma tendencje do wchodzenia w tzw. trudne związki, przez co trudno jej spełnić marzenia o szczęśliwej rodzinie i własnym domu. W życiu zawodowym wróży jej się karierę w profesjach wymagających kreatywności i pomysłowości.

W ciągu najbliższego roku Justyna może obchodzić swoje imieniny w następujące dni: 30 listopada, 12 marca, 14 kwietnia, 28 maja, 16 czerwca, 13 lipca, 5 września, 17 września, 26 września, 7 października.

Wyszukiwarka imion i imienin

Nasza baza zawiera daty imienin dla blisko 2700 imion. Wpisz imię i kliknij przycisk Szukaj

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzedziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.
Umieść odnośnik do tego kalendarza na swojej stronie, blogu lub na forum
© Copyright 2011-2015 by Kalbi.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności witryny. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.