Imieniny Kacper

Do najbliższych imienin Kacpra ♂ zostało 91 dni co stanowi 2 miesiące i 30 dni.

Kacper – imię męskie pochodzące od perskiego słowa Gathaspar, oznaczającego osobę wspaniałą bądź dostoją. Według Nowego Testamentu nosił je jeden z trzech mędrców przybyłych do Betlejem do nowonarodzonego Jezusa. W Polsce znane od XIII wieku. Według astrologów liczbą imienia Kacper jest trójka, oznaczająca ludzi przyjaznych, pełnych entuzjazmu i optymizmu, którzy potrafią cieszyć się każdym dniem i w każdej sytuacji dostrzegają dobre strony. W miłości są bardzo troskliwi i opiekuńczy, ale ich niekontrolowana zazdrość może zburzyć nawet najbardziej trwały związek.

W ciągu najbliższego roku Kacper może obchodzić swoje imieniny w nastepujące dni: 6 stycznia, 12 czerwca.

Wyszukiwarka imion i imienin

Nasza baza zawiera daty imienin dla blisko 2700 imion. Wpisz imię i kliknij przycisk Szukaj

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzedziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.
Umieść odnośnik do tego kalendarza na swojej stronie, blogu lub na forum
© Copyright 2011-2015 by Kalbi.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności witryny. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.