Imieniny Kordian

Do najbliższych imienin Kordiana ♂ zostało 325 dni co stanowi 10 miesięcy i 20 dni.

Imię męskie, które stworzył Juliusz Słowacki dla potrzeb swojego dramatu o tym samym tytule. Oznacza „dający serce”. Obecnie nadawane jest niezwykle rzadko. Kordian to wrażliwy romantyk. Ma tendencje do filozofowania. Nie przywiązuje wagi do spraw przyziemnych i często się zaniedbuje. Jest mu bardzo trudno nauczyć się odpowiedzialności i przez długi czas dojrzewa do roli ojca. Kordian to prawdziwy ewenement, jego romantycznej duszy towarzyszy bowiem wyjątkowo przenikliwy, ścisły umysł. Wróży mu się sukces w karierze akademickiej lub w zawodzie informatyka.

W ciągu najbliższego roku Kordian może obchodzić swoje imieniny w następujące dni: 22 października.

Wyszukiwarka imion i imienin

Nasza baza zawiera daty imienin dla blisko 2700 imion. Wpisz imię i kliknij przycisk Szukaj

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzedziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.
Umieść odnośnik do tego kalendarza na swojej stronie, blogu lub na forum
© Copyright 2011-2015 by Kalbi.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności witryny. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.