Imieniny Kornel

Do najbliższych imienin Kornela ♂ zostało 97 dni co stanowi 3 miesiące i 5 dni.

Imię męskie pochodzące od łacińskiego słowa cornu („róg”). Pojawia się już w Nowym Testamencie. Było też noszone przez jednego papieża. Najbardziej znanym polskim Kornelem był pisarz Kornel Makuszyński, żyjący na przełomie IX i XX wieku. Kornel to osoba bardzo zrównoważona i opanowana. Żyje według ściśle określonego rytmu i ma swoje zasady, z których nigdy nie rezygnuje. W pracy jest perfekcjonistą – bardzo trudno mu pogodzić się z niepowodzeniami. W miłości bywa zaborczy i dość kapryśny, udany związek zbuduje z nim tylko wyjątkowo silna i wyrozumiała kobieta.

Imieniny Kornela najczęściej obchodzone są 2 lutego oraz 16 września. Kornel może również obchodzić imieniny: 9 lipca.

Wyszukiwarka imion i imienin

Nasza baza zawiera daty imienin dla blisko 2700 imion. Wpisz imię i kliknij przycisk Szukaj

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzadziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.
Umieść odnośnik do tego kalendarza na swojej stronie, blogu lub na forum
© Copyright 2011-2016 by Kalbi.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności witryny. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.