Imieniny Krystyna

Do najbliższych imienin Krystyny ♀ zostały 4 dni.

Żeński odpowiednik imienia Krystian. W Polsce jest znacznie bardziej popularne niż wariant męski. Krystyna to kobieta zrównoważona i stonowana. Jest bardzo inteligentna, ale się z tym nie obnosi. Cechuje ją wielka charyzma i umiejętność porozumiewania się z ludźmi z rozmaitych środowisk i warstw społecznych. Jako matka bardzo dba o rozwój intelektualny swoich dzieci. W kontaktach z mężczyznami jest bardzo życzliwa, co większość panów może mylnie uznać za zachętę do czegoś więcej. W ten sposób, całkiem nieświadomie, Krystyna łamie wiele męskich serc.

W ciągu najbliższego roku Krystyna może obchodzić swoje imieniny w następujące dni: 5 grudnia, 18 stycznia, 13 lutego, 14 lutego, 13 marca, 24 lipca, 6 listopada.

Wyszukiwarka imion i imienin

Nasza baza zawiera daty imienin dla blisko 2700 imion. Wpisz imię i kliknij przycisk Szukaj

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzedziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.
Umieść odnośnik do tego kalendarza na swojej stronie, blogu lub na forum
© Copyright 2011-2015 by Kalbi.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności witryny. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.