Imieniny Krzysztof

Do najbliższych imienin Krzysztofa ♂ zostały 94 dni co stanowi 3 miesiące i 2 dni.

Imię męskie pochodzące z języka greckiego, oznacza „niosący Chrystusa”. W Okresie średniowiecznym zrodziła się legenda mówiąca o tym, jakoby święty Krzysztof przenosił pielgrzymów przez rzekę. Dlatego też do dziś uważany jest za patrona żeglarzy i podróżników, a od kilkudziesięciu lat również kierowców. Mężczyzn o imieniu Krzysztof cechuje dość beztroskie podejście do życia. Bywają niezdecydowani i łatwo popadają w skrajności. Bardzo ważna jest dla nich rozrywka, zwłaszcza w obecności płci pięknej. Do prawdziwej miłości dojrzewają niekiedy latami. Za to świetnie sprawdzają się jako przyjaciele – zawsze można na nich liczyć.

W ciągu najbliższego roku Krzysztof może obchodzić swoje imieniny w następujące dni: 2 marca, 5 marca, 15 marca, 14 kwietnia, 21 maja, 25 lipca, 20 sierpnia, 23 września, 31 października.

Wyszukiwarka imion i imienin

Nasza baza zawiera daty imienin dla blisko 2700 imion. Wpisz imię i kliknij przycisk Szukaj

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzedziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.
Umieść odnośnik do tego kalendarza na swojej stronie, blogu lub na forum
© Copyright 2011-2015 by Kalbi.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności witryny. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.