Imieniny Lena

Do najbliższych imienin Leny ♀ zostały 82 dni co stanowi 2 miesiące i 21 dni.

Imię żeńskie pochodzące od zdrobnienia imienia Helena lub Magdalena. Jest szczególnie popularne w krajach słowiańskich i w Skandynawii. W Polsce było najczęściej nadawanym imieniem żeńskim w roku 2011. Lena to osoba wrażliwa i raczej zamknięta w sobie. Chadza własnymi ścieżkami, do swojego wewnętrznego świata dopuszcza tylko nielicznych. Jest dość powolna, ale pracowita. Wytrwale dąży do wyznaczonych sobie celów. W miłości bywa chłodna i obojętna – boi się utraty niezależności. Przywiązuje dużą wagę do rzeczy materialnych, ceni sobie komfort i luksus.

W ciągu najbliższego roku Lena może obchodzić swoje imieniny w następujące dni: 21 lutego, 21 maja, 22 lipca, 18 sierpnia, 26 września, 28 września, 10 listopada.

Wyszukiwarka imion i imienin

Nasza baza zawiera daty imienin dla blisko 2700 imion. Wpisz imię i kliknij przycisk Szukaj

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzedziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.
Umieść odnośnik do tego kalendarza na swojej stronie, blogu lub na forum
© Copyright 2011-2015 by Kalbi.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności witryny. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.