Imieniny Longina

Do najbliższych imienin Longiny ♀ zostało 17 dni.

Żeński odpowiednik imienia Longin, pochodzi od łacińskiego słowa long, oznaczającego „długi”. Longina to kobieta bardzo spostrzegawcza i przenikliwa, do tego stopnia, że niekiedy zaczyna żyć życiem innych. W miłości jest nieco zagubiona i często nie wie, czego chce. Potrzebuje mężczyzny, który będzie ją prowadził i wspierał. Dobrze odnajduje się w zawodach wymagających zdolności analitycznego myślenia, a więc jako księgowa, urzędniczka czy radca prawny.

Imieniny Longiny najczęściej obchodzone są 15 marca ale Longina może obchodzić imieniny również: 7 listopada, 24 kwietnia, 24 czerwca, 3 lipca.

Wyszukiwarka imion i imienin

Nasza baza zawiera daty imienin dla blisko 2700 imion. Wpisz imię i kliknij przycisk Szukaj

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzadziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.
Umieść odnośnik do tego kalendarza na swojej stronie, blogu lub na forum
© Copyright 2011-2016 by Kalbi.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności witryny. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.