Imieniny Ludwik

Do najbliższych imienin Ludwika ♂ zostało 14 dni.

Imię męskie pochodzące z języka germańskiego, oznacza „słynny wojownik”. Jednym z najbardziej znanych Ludwików w historii był wybitny kompozytor Ludwig van Beethoven. Osoby o tym imieniu cechuje zaradność, samodzielność i niezależność. Fascynują go podróże w najodleglejsze miejsca globu, ale zawsze chętnie wraca do rodzinnego domu. W miłości bywa zaborczy i zazdrosny, łatwo go skrzywdzić, ale stara się nie okazywać swoich emocji, uważając je za wyraz słabości. W pracy jest dość ambitny, ale stara się nie wychylać.

Imieniny Ludwika najczęściej obchodzone są 12 lutego oraz 25 sierpnia. Ludwik może również obchodzić imieniny: 9 listopada, 28 kwietnia, 30 kwietnia, 24 maja, 18 sierpnia, 19 sierpnia, 8 października, 9 października.

Wyszukiwarka imion i imienin

Nasza baza zawiera daty imienin dla blisko 2700 imion. Wpisz imię i kliknij przycisk Szukaj

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzadziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.
Umieść odnośnik do tego kalendarza na swojej stronie, blogu lub na forum
© Copyright 2011-2016 by Kalbi.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności witryny. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.