Imieniny Magdalena

Do najbliższych imienin Magdaleny ♀ zostały 133 dni co stanowi 4 miesiące i 12 dni.

Biblijne imię żeńskie – dosłownie oznacza „pochodząca z Magdali”. Magdala była jedną ze wsi w Galilei. Maria Magdalena w Nowym Testamencie była kobietą, którą Jezus miał oczyścić ze złych duchów. Po tym zdarzeniu towarzyszyła mu aż do ukrzyżowania. Kobiety o imieniu Magdalena są bardzo inteligentne i zwykle dobrze wykształcone. Często patrzą z góry na innych. Chcą być podziwiane, zwłaszcza przez mężczyzn. Szukają partnerów oddanych i wiernych. Silny charakter Magdalena wykazuje również w pracy, gdzie swoje obowiązki wykonuje z wielkim zaangażowaniem. Marzy o pełnieniu funkcji kierowniczych.

W ciągu najbliższego roku Magdalena może obchodzić swoje imieniny w następujące dni: 10 kwietnia, 13 maja, 27 maja, 29 maja, 1 czerwca, 22 lipca, 27 lipca, 17 sierpnia, 22 sierpnia, 13 października.

Wyszukiwarka imion i imienin

Nasza baza zawiera daty imienin dla blisko 2700 imion. Wpisz imię i kliknij przycisk Szukaj

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzedziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.
Umieść odnośnik do tego kalendarza na swojej stronie, blogu lub na forum
© Copyright 2011-2015 by Kalbi.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności witryny. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.