Imieniny Maja

Do najbliższych imienin Mai ♀ zostały 133 dni co stanowi 4 miesiące i 12 dni.

Imię żeńskie pochodzące z czasów starożytnych, pojawia się już w greckiej i rzymskiej mitologii, a także w filozofii hinduskiej i japońskiej. Dlatego jego właściwe znaczenie nie jest potwierdzone, może oznaczać „wiosna”, „złudzenie” lub „prawda”. Maja to kobieta, którą cechuje opanowanie i konsekwencja w działaniu. Jest nieugięta w dążeniu do celu, ale zawsze pozostaje przy tym wierna swoim zasadom moralnym. W miłości jest bardzo czuła i oddana – nigdy nie wybaczy zdrady. Przez otoczenie uważana jest za bardzo silną i zdecydowaną, ale ten wizerunek buduje często kosztem wielkich wewnętrznych dramatów, które przeżywa w samotności, by nie pokazywać innym swojego smutku.

W ciągu najbliższego roku Maja może obchodzić swoje imieniny w następujące dni: 9 kwietnia, 1 maja, 12 września.

Wyszukiwarka imion i imienin

Nasza baza zawiera daty imienin dla blisko 2700 imion. Wpisz imię i kliknij przycisk Szukaj

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzedziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.
Umieść odnośnik do tego kalendarza na swojej stronie, blogu lub na forum
© Copyright 2011-2015 by Kalbi.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności witryny. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.