Imieniny Marcela

Do najbliższych imienin Marceli ♀ zostało 101 dni co stanowi 3 miesiące i 9 dni.

Żeński odpowiednik łacińskiego imienia Marceli. Marcela to kobieta bardzo przywiązana do tradycji – jest sceptycznie nastawiona do nowoczesnych technologii. Lubi otaczać się sztuką i regularnie uczestniczy w wydarzeniach kulturalnych. Najważniejszymi wartościami są dla niej miłość i przyjaźń. W związku jest bardzo oddana, troskliwa i wierna. Żadnemu mężczyźnie nie wybaczy zdrady. Doskonale spełnia się w roli matki, ale robi wszystko, by nie zrezygnować z możliwości rozwoju zawodowego. Wróży jej się karierę w medycynie, księgowości lub finansach.

Imieniny Marceli najczęściej obchodzone są 31 stycznia ale Marcela może obchodzić imieniny również: 28 czerwca.

Wyszukiwarka imion i imienin

Nasza baza zawiera daty imienin dla blisko 2700 imion. Wpisz imię i kliknij przycisk Szukaj

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzadziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.
Umieść odnośnik do tego kalendarza na swojej stronie, blogu lub na forum
© Copyright 2011-2016 by Kalbi.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności witryny. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.