Imieniny Marcin

Do najbliższych imienin Marcina ♀ zostało 9 dni.

Imię męskie pochodzenia łacińskiego, oznacza „należący do Marsa”, a więc mitycznego boga wojny. W języku polskim pojawiło się pod koniec XIV wieku. Marcin to mężczyzna bardzo zdeterminowany. Wytrwale dąży do postawionych sobie celów, niekiedy w sposób dość bezwzględny. Dla otoczenia bywa chłodny i opryskliwy, ale kiedy kogoś skrzywdzi, potrafi przyznać się do błędu i zadośćuczynić. Można na niego liczyć – zawsze dotrzymuje danego słowa. Po założeniu rodziny wyraźnie łagodnieje i staje się bardziej wrażliwy. W życiu zawodowym wróży mu się karierę w roli prawnika, lekarza lub dziennikarza.

W ciągu najbliższego roku Marcin może obchodzić swoje imieniny w następujące dni: 7 grudnia, 29 grudnia, 30 stycznia, 2 lutego, 18 lutego, 13 kwietnia, 27 kwietnia, 1 lipca, 19 lipca, 8 października, 12 października, 24 października, 3 listopada, 8 listopada, 11 listopada.

Wyszukiwarka imion i imienin

Nasza baza zawiera daty imienin dla blisko 2700 imion. Wpisz imię i kliknij przycisk Szukaj

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzedziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.
Umieść odnośnik do tego kalendarza na swojej stronie, blogu lub na forum
© Copyright 2011-2015 by Kalbi.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności witryny. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.