Imieniny Mariusz

Do najbliższych imienin Mariusza ♂ zostało 31 dni co stanowi 1 miesiąc i 1 dzień.

Imię męskie pochodzące z języka łacińskiego. Etymologia nie jest jednoznaczna, wywodzi się od nazwy rodu Mariuszów lub od imienia Marsa – rzymskiego boga wojny. W Polsce pojawiło się już w XIII wieku. Mariusz to mężczyzna pokorny i ugodowy. Trudno mu walczyć o swój interes i niekiedy godzi się na bardzo niekorzystne kompromisy. Szuka kobiety silnej i kontrolującej, ale jednocześnie czułej i troskliwej. Jest bardzo inteligentny, ma dobrą pracę, która zapewnia mu duże dochody, ale większość zarobionych pieniędzy odkłada na czarną godzinę. Jest bardzo dobrym ojcem, choć czasami brakuje mu zdecydowania.

W ciągu najbliższego roku Mariusz może obchodzić swoje imieniny w następujące dni: 31 grudnia, 19 stycznia, 4 lutego, 9 lutego, 26 kwietnia, 25 maja.

Wyszukiwarka imion i imienin

Nasza baza zawiera daty imienin dla blisko 2700 imion. Wpisz imię i kliknij przycisk Szukaj

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzedziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.
Umieść odnośnik do tego kalendarza na swojej stronie, blogu lub na forum
© Copyright 2011-2015 by Kalbi.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności witryny. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.