Imieniny Marzena

Do najbliższych imienin Marzeny ♀ zostało 148 dni co stanowi 4 miesiące i 27 dni.

Imię żeńskie, powstałe najprawdopodobniej na skutek zdrobnienia jednego z imion: Małgorzata, Marzanna lub Marta. Marzena to kobieta pełna wdzięku i seksapilu. Lubi być podziwiana i cieszy się dużym zainteresowaniem ze strony mężczyzn. Otoczenie niekiedy może uważać ją za próżną. Pod otoczką przebojowej i niezależnej kobiety kryje się jednak dużo nieśmiałości i bojaźliwości. W życiu zawodowym Marzena jest nastawiona na pieniądze, nie przywiązuje dużej wagi do samej pracy, choć wykonuje ją rzetelnie i sumiennie. Jako matka bywa dość surowa, a jako żona – zaborcza.

W ciągu najbliższego roku Marzena może obchodzić swoje imieniny w następujące dni: 26 kwietnia.

Wyszukiwarka imion i imienin

Nasza baza zawiera daty imienin dla blisko 2700 imion. Wpisz imię i kliknij przycisk Szukaj

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzedziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.
Umieść odnośnik do tego kalendarza na swojej stronie, blogu lub na forum
© Copyright 2011-2015 by Kalbi.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności witryny. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.