Imieniny Mateusz

Mateusz ♂ obchodzi jutro swoje imieniny.

Imię męskie pochodzenia biblijnego, oznacza po hebrajsku „dar od Jahwe”. Święty Mateusz był jednym z dwunastu apostołów i autorem pierwszej ewangelii Nowego Testamentu. Imię to jest popularne w całej Europie i w obu Amerykach. Mateusz to mężczyzna błyskotliwy i inteligentny. Jest urodzonym zwycięzcą, nigdy się nie poddaje. Bywa buntownikiem, cechuje go upór i niezależność. Jego indywidualizm przyciąga wiele kobiet, ale wiele z nich pozostanie zawiedzionych, ponieważ Mateusz w miłości jest stały i wierny swojej jedynej. W życiu zawodowym wróży mu się karierę w pracy nauczyciela lub psychologa.

W ciągu najbliższego roku Mateusz może obchodzić swoje imieniny w nastepujące dni: 7 października, 13 listopada, 25 grudnia, 27 grudnia, 7 stycznia, 22 stycznia, 21 września.

Wyszukiwarka imion i imienin

Nasza baza zawiera daty imienin dla blisko 2700 imion. Wpisz imię i kliknij przycisk Szukaj

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzedziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.
Umieść odnośnik do tego kalendarza na swojej stronie, blogu lub na forum
© Copyright 2011-2015 by Kalbi.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności witryny. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.