Imieniny Matylda

Do najbliższych imienin Matyldy ♀ zostało 25 dni.

Imię żeńskie pochodzące z języka germańskiego, oznacza „siła w walce”. Matylda to kobieta pełna optymizmu i pogody ducha. Jest bardzo aktywna i dba o swój rozwój intelektualny, nieustannie poszerza swoją wiedzę i zdobywa nowe umiejętności. Marzy o dalekich podróżach, najchętniej u boku ukochanego. Potrzebuje mężczyzny z nutką szaleństwa, ale jednocześnie takiego, który będzie potrafił ściągnąć ją na ziemie w sytuacjach wymagających odpowiedzialności i trzeźwego podejścia do rzeczywistości. W życiu zawodowym Matylda dobrze poradzi sobie w pracy wymagającej kreatywności i bogatej wyobraźni.

Imieniny Matyldy najczęściej obchodzone są 14 marca ale Matylda może obchodzić imieniny również: 19 listopada, 11 stycznia, 19 stycznia.

Wyszukiwarka imion i imienin

Nasza baza zawiera daty imienin dla blisko 2700 imion. Wpisz imię i kliknij przycisk Szukaj

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzadziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.
Umieść odnośnik do tego kalendarza na swojej stronie, blogu lub na forum
© Copyright 2011-2016 by Kalbi.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności witryny. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.