Imieniny Michał

Do najbliższych imienin Michała ♂ zostały 4 dni.

Imię męskie pochodzące z języka hebrajskiego, oznacza „któż jest jak Bóg”. Tak nazywał się jeden z archaniołów, który jako pierwszy sprzeciwił się Lucyferowi. Michał to mężczyzna o dość beztroskim usposobieniu. Ma skłonności do hazardu i potrafi zatracić się w zabawie. Kobiety traktuje z klasą i należytym szacunkiem. Niestety szybko się nudzi, przez co łamie wiele niewieścich serc. Ma dużą wyobraźnię i zdolności artystyczne, które często zaniedbuje. Rzadko ma stałą pracę, zarabia zwykle na dorywczych zleceniach.

Imieniny Michała najczęściej obchodzone są 29 września, 10 kwietnia, 4 maja, 23 maja. Michał może również obchodzić imieniny: 23 listopada, 23 stycznia, 10 lutego, 17 lutego, 2 marca, 6 kwietnia, 8 maja, 14 maja, 14 czerwca, 20 czerwca, 5 lipca, 25 sierpnia, 29 sierpnia, 1 września, 6 września.

Wyszukiwarka imion i imienin

Nasza baza zawiera daty imienin dla blisko 2700 imion. Wpisz imię i kliknij przycisk Szukaj

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzadziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.
Umieść odnośnik do tego kalendarza na swojej stronie, blogu lub na forum
© Copyright 2011-2016 by Kalbi.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności witryny. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.