Imieniny Oliwia

Do najbliższych imienin Oliwii ♀ zostało 99 dni co stanowi 3 miesiące i 7 dni.

Imię żeńskie stworzone przez Williama Shakespeara w dramacie „Wieczór Trzech Króli”. Najprawdopodobniej bazuje na starożytnym łacińskim imieniu Oliwa. W ostatnich latach imię to zyskało w Polsce dużą popularność – w roku 2009 było 5. najczęściej nadawanym imieniem żeńskim. Oliwia to kobieta nastawiona na czynienie dobra. Gdyby mogła, pomogłaby całemu światu. Jest prawdomówna i stanowcza, rzadko zmienia zdanie. Bardzo troszczy się o rodzinę, bywa nadopiekuńcza i wychowuje swoje dzieci „pod kloszem”. W miłości jest oddana i wyrozumiała, ale nigdy nie wybaczy zdrady.

W ciągu najbliższego roku Oliwia może obchodzić swoje imieniny w następujące dni: 5 marca, 15 czerwca.

Wyszukiwarka imion i imienin

Nasza baza zawiera daty imienin dla blisko 2700 imion. Wpisz imię i kliknij przycisk Szukaj

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzedziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.
Umieść odnośnik do tego kalendarza na swojej stronie, blogu lub na forum
© Copyright 2011-2015 by Kalbi.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności witryny. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.