Imieniny Oskar

Do najbliższych imienin Oskara ♂ zostało 101 dni co stanowi 3 miesiące i 9 dni.

Imię męskie o niepotwierdzonej etymologii. Pochodzić może z języka germańskiego, (tłumaczone jako „broń boska”), lub z języka galickiego („miłośnik jeleni”). Oskar to mężczyzna bardzo wrażliwy na piękno i sztukę. Na co dzień lubi otaczać się cennymi przedmiotami i nietuzinkowymi osobami. W drugim człowieku szuka głębokiego porozumienia i braterstwa dusz. Potrafi zakochać się na całe życie. Jest łagodnym ojcem i niekiedy zbytnio rozpieszcza swoje dzieci. W życiu zawodowym z trudem podporządkowuje się narzucanym z zewnątrz zasadom.

Imieniny Oskara najczęściej obchodzone są 3 lutego.

Wyszukiwarka imion i imienin

Nasza baza zawiera daty imienin dla blisko 2700 imion. Wpisz imię i kliknij przycisk Szukaj

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzadziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.
Umieść odnośnik do tego kalendarza na swojej stronie, blogu lub na forum
© Copyright 2011-2016 by Kalbi.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności witryny. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.