Imieniny Patrycja

Do najbliższych imienin Patrycji ♀ zostało 106 dni co stanowi 3 miesiące i 14 dni.

Żeński odpowiednik imienia Patryk – pochodzi z języka łacińskiego i oznacza „szlachetnie urodzona”. W Polsce jest dość popularne. Patrycja to osoba bardzo życzliwa, nastawiona jest na drugiego człowieka i jego potrzeby. Cechuje ją bezinteresowność i umiejętność zjednywania sobie ludzi. Relaksuje się, obcując ze sztuką – lubi literaturę i muzykę klasyczną. W miłości bywa zagubiona, potrzebuje mężczyzny silnego i zdecydowanego, który jednocześnie będzie wspierał jej życiowe wybory. Jest świadomą i odpowiedzialną matką – bardzo troszczy się rozwój fizyczny i intelektualny swoich dzieci.

W ciągu najbliższego roku Patrycja może obchodzić swoje imieniny w następujące dni: 13 marca, 20 marca, 25 sierpnia, 28 sierpnia.

Wyszukiwarka imion i imienin

Nasza baza zawiera daty imienin dla blisko 2700 imion. Wpisz imię i kliknij przycisk Szukaj

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzedziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.
Umieść odnośnik do tego kalendarza na swojej stronie, blogu lub na forum
© Copyright 2011-2015 by Kalbi.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności witryny. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.