Imieniny Paweł

Do najbliższych imienin Pawła ♂ zostało 13 dni.

Jedno z najstarszych imion rzymskich, oznacza „mały”, „drobny”. Święty Paweł był jednym z dwunastu apostołów nazywany Apostołem Narodów. Imię to jest do dziś bardzo popularne, w Polsce nosi jest około pół miliona mężczyzn. Paweł to mężczyzna obowiązkowy i pracowity. We wszystkim chce być najlepszy, nie lubi przeciętniactwa. Jego ambicja i perfekcjonizm mogą niekiedy okazać się dla niego największą przeszkodą w osiągnięciu sukcesu. W miłości jest dość chłodny, rzadko mówi o swoich uczuciach. Późno dojrzewa do założenia rodziny, jest surowym, ale kochającym ojcem.

Imieniny Pawła najczęściej obchodzone są 15 stycznia, 25 stycznia, 28 kwietnia, 26 czerwca, 29 czerwca. Paweł może również obchodzić imieniny: 8 listopada, 19 listopada, 10 stycznia, 19 stycznia, 1 lutego, 6 lutego, 8 lutego, 12 lutego, 13 lutego, 2 marca, 7 marca, 17 marca, 22 marca, 17 kwietnia, 15 maja, 1 czerwca, 7 czerwca, 28 czerwca, 20 lipca, 25 lipca, 20 sierpnia, 20 września, 19 października.

Wyszukiwarka imion i imienin

Nasza baza zawiera daty imienin dla blisko 2700 imion. Wpisz imię i kliknij przycisk Szukaj

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzadziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.
Umieść odnośnik do tego kalendarza na swojej stronie, blogu lub na forum
© Copyright 2011-2016 by Kalbi.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności witryny. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.