Imieniny Pola

Do najbliższych imienin Poli ♀ zostało 109 dni co stanowi 3 miesiące i 17 dni.

Zdrobnienie imienia Apolonia, obecnie występuje również jako samodzielne imię. W ostatnich latach zyskało umiarkowaną popularność (46. miejsce w grupie imion żeńskich najczęściej nadawanych w 2009 roku). Pola to kobieta niezwykle ambitna i zdeterminowana , ciągle stawia sobie nowe wyzwania, zarówno zawodowe, jak i osobiste. Lubi poznawać ludzi i uczyć się nowych rzeczy. Interesuję się podróżami, pasjonuje się literaturą. W miłości bywa nieśmiała, choć ma wielu adoratorów. Wymarzoną pracą jest dla niej zawód lekarza, pedagoga lub psychologa.

Imieniny Poli najczęściej obchodzone są 9 lutego ale Pola może obchodzić imieniny również: 23 września.

Wyszukiwarka imion i imienin

Nasza baza zawiera daty imienin dla blisko 2700 imion. Wpisz imię i kliknij przycisk Szukaj

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzadziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.
Umieść odnośnik do tego kalendarza na swojej stronie, blogu lub na forum
© Copyright 2011-2016 by Kalbi.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności witryny. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.