Imieniny Rafał

Do najbliższych imienin Rafała ♂ zostały 24 dni.

Imię męskie pochodzące z języka hebrajskiego, oznacza „Bóg uleczył”. Zgodnie ze Starym Testamentem tak nazywał się jeden z siedmiu archaniołów. Imię to nigdy nie cieszyło się popularnością w krajach anglojęzycznych, było jednak nadawane dość często w innych obszarach Europy, w tym w Polsce. Rafał to mężczyzna bardzo zdolny, ale leniwy. Ma dość beztroskie podejście do życia i często zmienia zdanie. Jego zmienność objawia się również w kwestii emocji – potrafi błyskawicznie przejść ze stanu euforii do głębokiej melancholii. Doskonale sprawdza się jako przyjaciel, jest bardzo elokwentny i zabawowy. Dobry związek zbuduje tylko z kobietą stabilną, zrównoważoną i niezależną.

Imieniny Rafała najczęściej obchodzone są 20 listopada, 2 grudnia, 24 stycznia. Rafał może również obchodzić imieniny: 20 marca, 20 czerwca, 29 września, 24 października.

Wyszukiwarka imion i imienin

Nasza baza zawiera daty imienin dla blisko 2700 imion. Wpisz imię i kliknij przycisk Szukaj

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzadziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.
Umieść odnośnik do tego kalendarza na swojej stronie, blogu lub na forum
© Copyright 2011-2016 by Kalbi.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności witryny. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.