Imieniny Roman

Do najbliższych imienin Romana ♂ zostało 95 dni co stanowi 3 miesiące i 3 dni.

Imię męskie pochodzące z języka łacińskiego, oznacza po prostu „rzymski”. Roman to mężczyzna bardzo ciekawy świata, niekiedy buja w obłokach i bywa roztargniony. Kiedy jednak czegoś się podejmuje, odzywa się w nim perfekcjonista, który wszystko chce zrobić jak najlepiej. Odznacza się ogromną cierpliwością i precyzją działania. Poszukuje kobiety wyrozumiałej i zaradnej, która jednocześnie będzie najlepszą przyjaciółką. Potrafi zapewnić rodzinie poczucie bezpieczeństwa i świetnie spełnia się w roli ojca, zarażając swoje dzieci ciekawością świata.

W ciągu najbliższego roku Roman może obchodzić swoje imieniny w następujące dni: 28 lutego, 29 lutego, 22 maja, 9 sierpnia, 1 października, 6 października, 23 października, 18 listopada, 24 listopada.

Wyszukiwarka imion i imienin

Nasza baza zawiera daty imienin dla blisko 2700 imion. Wpisz imię i kliknij przycisk Szukaj

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzedziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.
Umieść odnośnik do tego kalendarza na swojej stronie, blogu lub na forum
© Copyright 2011-2015 by Kalbi.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności witryny. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.