Imieniny Romuald

Do najbliższych imienin Romualda ♂ zostało 107 dni co stanowi 3 miesiące i 15 dni.

Imię męskie pochodzenia germańskiego, oznacza „sławny władca”. Romuald to mężczyzna sprytny i zaradny, niekiedy wręcz przebiegły. Zdarza mu się naginać zasady fair play, by osiągnąć to, czego pragnie. Lubi obracać się w doborowym towarzystwie. Miłość jest dla niego wielką zagadką, często irytuje go fakt, że nie potrafi kontrolować swoich emocji. Zakochuje się do szaleństwa i jest w stanie dla ukochanej zrobić wszystko. Ojcostwo traktuje bardzo poważnie i dojrzale. Często rozmawia z dziećmi i troszczy się o ich rozwój intelektualny.

Imieniny Romualda najczęściej obchodzone są 7 lutego, 19 czerwca, 9 sierpnia. Romuald może również obchodzić imieniny: 24 czerwca.

Wyszukiwarka imion i imienin

Nasza baza zawiera daty imienin dla blisko 2700 imion. Wpisz imię i kliknij przycisk Szukaj

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzadziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.
Umieść odnośnik do tego kalendarza na swojej stronie, blogu lub na forum
© Copyright 2011-2016 by Kalbi.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności witryny. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.