Imieniny Ryszard

Do najbliższych imienin Ryszarda ♂ zostało 71 dni co stanowi 2 miesiące i 10 dni.

Imię męskie pochodzenia germańskiego. Pochodzi od słów oznaczających „ten, który jest potężny i bogaty”. Imię bardzo popularne w większości krajów Europy oraz Ameryki. Osoby noszące to imię odznaczają się wielkimi ambicjami. W życiu zawodowym dążą do odgrywania wielkich ról i zajmowania wysokich stanowisk. Subiektywnie oceniają każdą informację i wszystko dokładnie analizują. Cechują się stałością przekonań - bardzo rzadko zmieniają zdanie. Nigdy nie ulegają wpływom innych ludzi, cenią sobie swobodę działania i wolność.

W ciągu najbliższego roku Ryszard może obchodzić swoje imieniny w następujące dni: 7 lutego, 3 kwietnia, 18 kwietnia, 26 kwietnia, 9 czerwca, 14 czerwca, 9 sierpnia, 7 września.

Wyszukiwarka imion i imienin

Nasza baza zawiera daty imienin dla blisko 2700 imion. Wpisz imię i kliknij przycisk Szukaj

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzedziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.
Umieść odnośnik do tego kalendarza na swojej stronie, blogu lub na forum
© Copyright 2011-2015 by Kalbi.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności witryny. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.