Imieniny Szymon

Do najbliższych imienin Szymona ♂ zostało 41 dni co stanowi 1 miesiąc i 11 dni.

Imię męskie pochodzące z języka hebrajskiego, oznacza „Jahwe wysłuchał”. Nosi je kilka postaci opisywanych w Piśmie Świętym, najważniejszą z nich jest apostoł Szymon Piotr. W ostatnich latach jest jednym z najczęściej nadawanych imion męskich. Szymon to mężczyzna bardzo utalentowany, wykazuje duże zdolności aktorskie i jest bacznym obserwatorem ludzi. Emocje okazuje bardzo otwarcie, potrafi się wzruszać i wściekać, bywa niepoprawnym marzycielem. Lubi towarzystwo kobiet i jest obiektem westchnień wielu pań. Może mieć wiele przyjaciółek, co zwykle nie podoba się jego życiowej partnerce.

W ciągu najbliższego roku Szymon może obchodzić swoje imieniny w następujące dni: 5 stycznia, 6 lutego, 16 lutego, 8 marca, 24 marca, 16 maja, 1 lipca, 18 lipca, 3 września, 14 września, 28 października, 3 listopada.

Wyszukiwarka imion i imienin

Nasza baza zawiera daty imienin dla blisko 2700 imion. Wpisz imię i kliknij przycisk Szukaj

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzedziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.
Umieść odnośnik do tego kalendarza na swojej stronie, blogu lub na forum
© Copyright 2011-2015 by Kalbi.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności witryny. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.