Imieniny Tatiana

Do najbliższych imienin Tatiany ♀ zostało 80 dni co stanowi 2 miesiące i 19 dni.

Rosyjski odpowiednik imienia Tacjana, pochodzącego od nazwy rzymskiego rodu Tacjuszów. W Polsce imię to kojarzone jest przede wszystkim z wokalistką Tatianą Okupnik. Tatiana to kobieta o gorącym temperamencie i wielkiej wrażliwości. Jej głównym problemem jest słomiany zapał – łatwo zraża się niepowodzeniami, szybko się nudzi i musi szukać kolejnej porcji wrażeń. Uwielbia towarzystwo mężczyzn, chce czuć się podziwiana i adorowana. W miłości bywa kapryśna i zaborcza. Poszukuje wyrozumiałego partnera, z nutką szaleństwa i wyuzdania.

Imieniny Tatiany najczęściej obchodzone są 25 stycznia ale Tatiana może obchodzić imieniny również: 12 stycznia.

Wyszukiwarka imion i imienin

Nasza baza zawiera daty imienin dla blisko 2700 imion. Wpisz imię i kliknij przycisk Szukaj

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzadziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.
Umieść odnośnik do tego kalendarza na swojej stronie, blogu lub na forum
© Copyright 2011-2016 by Kalbi.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności witryny. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.