Imieniny Tomasz

Do najbliższych imienin Tomasza ♂ zostało 9 dni.

Imię męskie pochodzenia aramejskiego. Wywodzi się od słowa toma oznaczającego „podwójny”, „bliźniak”. Patronem tego imienia jest św. apostoł Tomasz. W Polsce od lat nadawane jest bardzo często. Osoby noszące to imię są bardzo szlachetne i kulturalne. Bez problemów potrafią zjednywać sobie ludzi, co bardzo często wykorzystują w życiu zawodowym. Posiadają też zdolności organizatorskie. Są zaradni i podchodzą do życia w sposób pragmatyczny. Zdarza się im używać dosadnego, ciętego języka, co może powodować konflikty. W życiu osobistym to doskonali mężowie i ojcowie.

W ciągu najbliższego roku Tomasz może obchodzić swoje imieniny w następujące dni: 10 grudnia, 21 grudnia, 29 grudnia, 11 stycznia, 28 stycznia, 12 lutego, 7 marca, 1 kwietnia, 9 kwietnia, 20 czerwca, 22 czerwca, 3 lipca, 25 sierpnia, 6 września, 22 września, 31 października, 18 listopada.

Wyszukiwarka imion i imienin

Nasza baza zawiera daty imienin dla blisko 2700 imion. Wpisz imię i kliknij przycisk Szukaj

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzedziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.
Umieść odnośnik do tego kalendarza na swojej stronie, blogu lub na forum
© Copyright 2011-2015 by Kalbi.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności witryny. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.