Imieniny Tymoteusz

Do najbliższych imienin Tymoteusza ♂ zostały 53 dni co stanowi 1 miesiąc i 22 dni.

Imię męskie pochodzenia greckiego. Wywodzi się od słów thymos i theos, oznaczających „tego, który czci Boga”. Coraz częściej spotykane w Polsce. Osoby noszące to imię są pełne energii i zwykle zadowolone z siebie. Duże poczucie humoru pozwala im pozytywnie odbierać wszystkie niedogodności losu i traktować je jako cenne doświadczenie życiowe. Tymoteusz jest duszą towarzystwa, nie sposób się przy nim nudzić. Zarówno prywatnie, jak i zawodowo stawia sobie jasno określone cele, do których dąży z wielką wytrwałością. Mimo iż posiada bardzo bogate życie wewnętrzne, niechętnie okazuje uczucia.

Imieniny Tymoteusza najczęściej obchodzone są 24 stycznia oraz 21 maja. Tymoteusz może również obchodzić imieniny: 19 grudnia, 26 stycznia, 28 lutego, 6 kwietnia, 3 maja, 10 czerwca, 22 sierpnia.

Wyszukiwarka imion i imienin

Nasza baza zawiera daty imienin dla blisko 2700 imion. Wpisz imię i kliknij przycisk Szukaj

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzadziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.
Umieść odnośnik do tego kalendarza na swojej stronie, blogu lub na forum
© Copyright 2011-2016 by Kalbi.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności witryny. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.